на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц Nike Essential Lap
Nike Шорц Nike Essential Lap
Nike Шорц Nike Essential Lap
Nike Шорц Nike Essential Lap
Nike

Nike Шорц Nike Essential Lap

Код на производ: NESSA560-302
2.490 MKD
2.490 MKD
1.992 MKD
Заштеда: 498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 2XL 2XL
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Зелена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM0576-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.472 MKD
Заштеда 20%
10.590 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CD6404-103
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
10
10.5
11
7.5
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FD9082-107
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.152 MKD
Заштеда 20%
10.190 MKD
Големина
10
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4232-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.872 MKD
Заштеда 20%
13.590 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ5320-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.190 MKD
Големина
10
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц DX0502-480
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц HA4338
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
M
XL