на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц M NK TCH FLC SHORT
Nike Шорц M NK TCH FLC SHORT
Nike Шорц M NK TCH FLC SHORT
Nike Шорц M NK TCH FLC SHORT
Nike Шорц M NK TCH FLC SHORT
Nike Шорц M NK TCH FLC SHORT
Nike

Nike Шорц M NK TCH FLC SHORT

Код на производ: FB8171-051
4.790 MKD
4.790 MKD
3.832 MKD
Заштеда: 958 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB9619-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.023 MKD
Заштеда 30%
12.890 MKD
Големина
10
10.5
11
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 924453-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.633 MKD
Заштеда 30%
15.190 MKD
Големина
10
11
11.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики AH8050-002
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DN5246-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DQ8426-701
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
Големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CT3550-800
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
Големина
10
11
12
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц DX0502-480
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц HA4338
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
M
XL