на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц W J SPT LEGGING SHORTIE
Nike Шорц W J SPT LEGGING SHORTIE
Nike Шорц W J SPT LEGGING SHORTIE
Nike Шорц W J SPT LEGGING SHORTIE
Nike Шорц W J SPT LEGGING SHORTIE
Nike Шорц W J SPT LEGGING SHORTIE
Nike

Nike Шорц W J SPT LEGGING SHORTIE

Код на производ: FB4623-010
2.690 MKD
2.690 MKD
2.152 MKD
Заштеда: 538 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9891-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.490 MKD
Големина
6
6.5
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DV6840-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.913 MKD
Заштеда 30%
15.590 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB8282-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DQ1470-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.090 MKD
Големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DX9176-102
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.963 MKD
Заштеда 30%
7.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц DV7797-010
2.590 MKD
Големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6712-379
3.790 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6712-126
3.790 MKD
Големина
M
S