на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Action Скејт Action Skateboard
Action Скејт Action Skateboard
Action Скејт Action Skateboard
Action Скејт Action Skateboard
Action

Action Скејт Action Skateboard

Код на производ: SH-707
1.890 MKD
1.890 MKD
1.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • ONE SIZE Унив.
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Скејт
Пол Унисекс
Возраст За тинејџери
Бренд Action
Боја Мултиколор
ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara