на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Сет Jordan Printed Set
Nike Сет Jordan Printed Set
Nike Сет Jordan Printed Set
Nike Сет Jordan Printed Set
Nike

Nike Сет Jordan Printed Set

Код на производ: 35C212-U41
3.390 MKD
3.390 MKD
2.373 MKD
Заштеда: 1.017 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4г.
 • 5-6г.
 • 6-7г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Во Jordan Printed Set комплетот дуксер и хеланки за девојчиња, вашето малечко секогаш ќе биде удобно и топло. Мека капа од руно со ребрести еластични делови и јака за целодневна удобност. Тука е и неизбежното лого на Jordan Jumpman кое ја покажува вашата љубов кон кошарката. Хеланките се изработени од растеглив жерсеј, така што на вашето девојче ќе и биде удобно. Спецификација:

 • Комплет дуксер и хеланки за девојчиња
 • Дуксер со капуљача
 • Хеланки со еластичен појас
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Сет
  Пол За девојчиња
  Бренд Nike
  Возраст Мали деца
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет HE4659
  1.392 MKD
  Заштеда 30%
  1.988 MKD
  Големина
  62
  74
  80
  92