на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

New Era Шапка Ltc
New Era

New Era Шапка Ltc

Код на производ: 60284825
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

New Era LTC е женски lifestyle шешир за зимските денови кога треба да бидете загреани и со стил во исто време. Не е важно дали излегувате, шетате или само се дружите со пријателите, затоа што шеширот на New Era е прилагодлив за сите прилики. Пријатниот, топол и мек материјал сигурно ќе ве заштити од зимата и сите нејзини придружни временски услови. Логото на брендот New Era е сошиено и внесува лежерен изглед.
Спецификација:

 • Женска капа
 • Лого на New Era

 • карактеристики вредност
  Категорија Шапка
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд New Era
  Боја Бела
  Trenutno nema komentara