на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Ранец NK AIR GRX BKPK
Nike Ранец NK AIR GRX BKPK
Nike Ранец NK AIR GRX BKPK
Nike Ранец NK AIR GRX BKPK
Nike Ранец NK AIR GRX BKPK
Nike Ранец NK AIR GRX BKPK
Nike Ранец NK AIR GRX BKPK
Nike Ранец NK AIR GRX BKPK
Nike Ранец NK AIR GRX BKPK
Nike Ранец NK AIR GRX BKPK
Nike

Nike Ранец NK AIR GRX BKPK

Код на производ: DV6246-060
3.190 MKD
3.190 MKD
2.233 MKD
Заштеда: 957 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • MISC Унив.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Сива
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.971 MKD
Заштеда 10%
12.190 MKD
Големина
10
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BV1358-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.890 MKD
Големина
10.5
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ9779-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.194 MKD
Заштеда 40%
11.990 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет 943092-294
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.390 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет 943092-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DJ9789-010
Цена 3.633 MKD
Заштеда 30%
5.190 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 7A0761-G9Q
Цена 2.454 MKD
Заштеда 40%
4.090 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DR6091-629
Цена 1.323 MKD
Заштеда 30%
1.890 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CW9335-291
Цена 4.790 MKD