на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Ранец NK AIR BKPK
Nike Ранец NK AIR BKPK
Nike Ранец NK AIR BKPK
Nike Ранец NK AIR BKPK
Nike Ранец NK AIR BKPK
Nike Ранец NK AIR BKPK
Nike Ранец NK AIR BKPK
Nike Ранец NK AIR BKPK
Nike Ранец NK AIR BKPK
Nike Ранец NK AIR BKPK
Nike

Nike Ранец NK AIR BKPK

Код на производ: DV6245-010
5.490 MKD
5.490 MKD
4.392 MKD
Заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • MISC Унив.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет CW6410-687
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.603 MKD
Заштеда 30%
2.290 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 943092-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ9779-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.194 MKD
Заштеда 40%
11.990 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет FD5185-349
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.890 MKD
Големина
M/L

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DV6246-060
2.233 MKD
Заштеда 30%
3.190 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0775-P5D
3.590 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец MA0924-E69
3.890 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец FQ5559-113
2.590 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FN0783-100
2.990 MKD