на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Ранец Jordan Paris Saint-Germain
Nike Ранец Jordan Paris Saint-Germain
Nike Ранец Jordan Paris Saint-Germain
Nike Ранец Jordan Paris Saint-Germain
Nike Ранец Jordan Paris Saint-Germain
Nike Ранец Jordan Paris Saint-Germain
Nike Ранец Jordan Paris Saint-Germain
Nike Ранец Jordan Paris Saint-Germain
Nike

Nike Ранец Jordan Paris Saint-Germain

Код на производ: 9A0740-023
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Со унисекс ранецот JORDAN PSG ESSENTIAL BACKPACK, ќе го носите спортскиот дух на Paris Saint-Germain насекаде со себе, а во исто време ќе имате врвна удобност и издржливост. Главната преграда е доволно пространа за да ги носи вашите секојдневни неопходни работи, но е погодна и за денови кога сте далеку од дома. Дополнителен преден џеб со патент и удобна горна рачка го прават совршен избор за вашите активности.
Спецификација:

 • Ранец – унисекс, lifestyle
 • Графика Paris Saint-Germain
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DJ9779-200
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.990 MKD
  Големина
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 943092-294
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.043 MKD
  Заштеда 25%
  1.390 MKD
  Големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет CW6410-687
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.718 MKD
  Заштеда 25%
  2.290 MKD
  Големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет CK5324-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.253 MKD
  Заштеда 30%
  1.790 MKD
  Големина
  M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B5151NSZ
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  ONE