на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri Ранец Voyage
Napapijri

Napapijri Ранец Voyage

Код на производ: NP0A4FSSF7Y1
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

VOYAGE е познатиот Napapijri ранец. Овој ранец одново се прилагодува од сезона во сезона, а во сезоната FW21 неговиот дизајн е инспириран од модата и нејзините инспиративни бои. Има повеќе џебови, прилагодливи и удобни ремени за рамо и двонасочно затворање со патент. Ранецот VOYAGE ќе биде вашиот омилен придружник во сите ваши авантури.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Прилагодливи и вградени ремени за рамо
 • Двонасочно затворање со патент
 • Материјал: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Бренд Napapijri
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B5151NSZ
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  ONE