на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Converse Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE
Converse Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE
Converse Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE
Converse Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE
Converse Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE
Converse Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE
Converse

Converse Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE

Код на производ: A08789C
5.190 MKD
5.190 MKD
5.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 4 36 22
  • 4.5 37 22.5
  • 5 37.5 23
  • 5.5 38 23.5
  • 6 38.5 24
  • 6.5 39 24.5
  • 7 40 25
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Converse
Боја Црна
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A09112C
Цена 7.390 MKD
Големина
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A09214C
Цена 7.390 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A04704C
Цена 8.790 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A04689C
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
Цена 5.490 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A03552C
Цена 7.490 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
7
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A05094C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 5.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
7
8.5
9
9.5