на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики AIR JORDAN 1 LOW SE EDGE GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 LOW SE EDGE GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 LOW SE EDGE GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 LOW SE EDGE GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 LOW SE EDGE GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 LOW SE EDGE GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 LOW SE EDGE GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 LOW SE EDGE GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 LOW SE EDGE GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 LOW SE EDGE GG
Nike

Nike Патики AIR JORDAN 1 LOW SE EDGE GG

Код на производ: FN7366-400
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 45B170-X24
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.974 MKD
Заштеда 40%
3.290 MKD
Големина
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CZ2570-334
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.053 MKD
Заштеда 30%
5.790 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DX5071-623
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD2979-450
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD2979-618
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CZ2570-664
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.890 MKD
Големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD8780-181
Цена 7.590 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV3607-103
Цена 5.094 MKD
Заштеда 40%
8.490 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y