на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики AIR JORDAN 1 MID FUND GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 MID FUND GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 MID FUND GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 MID FUND GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 MID FUND GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 MID FUND GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 MID FUND GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 MID FUND GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 MID FUND GG
Nike Патики AIR JORDAN 1 MID FUND GG
Nike

Nike Патики AIR JORDAN 1 MID FUND GG

Код на производ: FD8780-181
7.590 MKD
7.590 MKD
7.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 4Y 36 23
  • 5.5Y 38 24
  • 5Y 37.5 23.5
  • 6.5Y 39 24.5
  • 6Y 38.5 24
  • 7Y 40 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 45B170-X24
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.974 MKD
Заштеда 40%
3.290 MKD
Големина
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CZ2570-334
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.053 MKD
Заштеда 30%
5.790 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DX5071-623
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD2979-450
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD2979-618
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CZ2570-664
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.890 MKD
Големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV3607-103
Цена 5.094 MKD
Заштеда 40%
8.490 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y