на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR GS
Nike

Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR GS

Код на производ: DV3607-101
8.490 MKD
8.490 MKD
8.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 5.5Y 38 24
  • 5Y 37.5 23.5
  • 6.5Y 39 24.5
  • 6Y 38.5 24
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Деца
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FD3285-672
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.090 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FD3285-021
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.090 MKD
Големина
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD2979-605
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FD3285-435
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.090 MKD
Големина
M
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0694-100
Цена 7.790 MKD
Големина
3.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики CD6864-026
Цена 8.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики CD6864-126
Цена 8.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AT3745-130
Цена 3.490 MKD
Големина
2C
3C
4C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ1602-100
Цена 4.990 MKD
Големина
1.5Y
10.5C
11.5C
11C
12.5C
12C
13.5C
13C
1Y
2.5Y
2Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ7380-400
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 5.832 MKD
Заштеда 20%
7.290 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y