на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR SE GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR SE GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR SE GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR SE GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR SE GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR SE GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR SE GS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR SE GS
Nike

Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR SE GS

Код на производ: DV1843-100
8.890 MKD
8.890 MKD
8.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 6Y 38.5 24
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 45B714-023
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.236 MKD
Заштеда 60%
3.090 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DJ5911-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
L
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD7135-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.236 MKD
Заштеда 60%
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 45B170-X24
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.974 MKD
Заштеда 40%
3.290 MKD
Големина
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV0347-652
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.632 MKD
Заштеда 20%
3.290 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CZ2570-334
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.053 MKD
Заштеда 30%
5.790 MKD
Големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD8780-181
Цена 7.590 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV3607-103
Цена 5.094 MKD
Заштеда 40%
8.490 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y