на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3 BP
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3 BP
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3 BP
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3 BP
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3 BP
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3 BP
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3 BP
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3 BP
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3 BP
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3 BP
Nike

Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3 BP

Код на производ: FB9923-071
4.090 MKD
4.090 MKD
3.272 MKD
Заштеда: 818 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 13C 31 19
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Деца
Возраст Мали деца
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0694-100
7.790 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV3607-101
8.490 MKD
Големина
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ1602-100
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
Големина
1.5Y
10.5C
11.5C
11C
12.5C
12C
13.5C
13C
1Y
2.5Y
2Y
3Y