на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE V2
Nike Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE V2
Nike Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE V2
Nike Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE V2
Nike Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE V2
Nike Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE V2
Nike

Nike Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE V2

Код на производ: FQ1926-161
10.390 MKD
10.390 MKD
10.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 9 40.5 26
  • 9.5 41 26.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DM7006-030
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.053 MKD
Заштеда 30%
5.790 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ6224-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.914 MKD
Заштеда 40%
8.190 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ4458-277
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
L
M
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CW4296-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
Големина
M
S

слични производи