на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики NIKE AIR MAX PULSE ROAM
Nike Патики NIKE AIR MAX PULSE ROAM
Nike Патики NIKE AIR MAX PULSE ROAM
Nike Патики NIKE AIR MAX PULSE ROAM
Nike Патики NIKE AIR MAX PULSE ROAM
Nike Патики NIKE AIR MAX PULSE ROAM
Nike Патики NIKE AIR MAX PULSE ROAM
Nike Патики NIKE AIR MAX PULSE ROAM
Nike Патики NIKE AIR MAX PULSE ROAM
Nike Патики NIKE AIR MAX PULSE ROAM
Nike Патики NIKE AIR MAX PULSE ROAM
Nike Патики NIKE AIR MAX PULSE ROAM
Nike

Nike Патики NIKE AIR MAX PULSE ROAM

Код на производ: FN6920-001
11.490 MKD
11.490 MKD
11.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN7687-410
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DX0822-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер FB7998-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FB7290-436
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер CU4489-722
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
Големина
2XL
L
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ4504-300
10.890 MKD
Големина
10
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ4549-101
10.190 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4230-100
11.290 MKD
Големина
10
11.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0789-600
10.590 MKD
Големина
11.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9657-001
10.890 MKD
Големина
10.5
11
11.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ4475-026
11.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5