на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики NIKE SB FORCE 58
Nike Патики NIKE SB FORCE 58
Nike Патики NIKE SB FORCE 58
Nike Патики NIKE SB FORCE 58
Nike Патики NIKE SB FORCE 58
Nike Патики NIKE SB FORCE 58
Nike Патики NIKE SB FORCE 58
Nike Патики NIKE SB FORCE 58
Nike Патики NIKE SB FORCE 58
Nike Патики NIKE SB FORCE 58
Nike

Nike Патики NIKE SB FORCE 58

Код на производ: DV5477-601
5.190 MKD
5.190 MKD
4.152 MKD
Заштеда: 1.038 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9.5 43 27.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV8839-270
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.123 MKD
Заштеда 30%
5.890 MKD
Големина
2XL
L
M

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики FV5948-105
6.790 MKD
Големина
1.5Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ9779-200
9.592 MKD
Заштеда 20%
11.990 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3485-100
Prosecna ocena:
glas
3
glasa
3
4.014 MKD
Заштеда 40%
6.690 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5Y
6Y