на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 SP
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 SP
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 SP
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 SP
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 SP
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 SP
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 SP
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 SP
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 SP
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 SP
Nike

Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 SP

Код на производ: BV1358-001
10.890 MKD
10.890 MKD
8.712 MKD
Заштеда: 2.178 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Зелена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV8839-270
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.123 MKD
Заштеда 30%
5.890 MKD
Големина
2XL
L
M

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики FV5948-105
6.790 MKD
Големина
1.5Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ9779-200
9.592 MKD
Заштеда 20%
11.990 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3485-100
Prosecna ocena:
glas
3
glasa
3
4.014 MKD
Заштеда 40%
6.690 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5Y
6Y