на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR PS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR PS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR PS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR PS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR PS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR PS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR PS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR PS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR PS
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR PS
Nike

Nike Патики NIKE AIR MAX 90 LTR PS

Код на производ: CD6867-026
5.890 MKD
5.890 MKD
4.712 MKD
Заштеда: 1.178 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 1.5Y 33 20.5
  • 10.5C 27.5 16.5
  • 11.5C 28.5 17.5
  • 11C 28 17
  • 12.5C 30 18.5
  • 12C 29.5 18
  • 13C 31 19
  • 1Y 32 20
  • 2.5Y 34 21.5
  • 3Y 35 22
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Возраст Мали деца
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ1602-100
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
Големина
1.5Y
10.5C
11.5C
11C
12.5C
12C
13.5C
13C
1Y
2.5Y
2Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики FV5948-103
6.790 MKD
Големина
2.5Y
2Y
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y