на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SL 72
adidas Патики SL 72
adidas Патики SL 72
adidas Патики SL 72
adidas Патики SL 72
adidas Патики SL 72
adidas Патики SL 72
adidas Патики SL 72
adidas Патики SL 72
adidas Патики SL 72
adidas

adidas Патики SL 72

Код на производ: IE3427
Šifra proizvođača: NKI96
6.188 MKD
6.188 MKD
4.332 MKD
Заштеда: 1.856 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
 • 41 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SL 72 се lifestyle патики за жени кои сакаат комбинација од спортски и lifestyle изглед. Ви ги претставуваме патиките SL 72 за жени кои беспрекорно комбинираат класичен спортски и lifestyle стил. Родени на Олимпијадата во Минхен во 1972 година, овие патики се револуционерни во индустријата со горниот дел од најлон што дише и ултра лесната конструкција. Изработени од премиум најлон и меки слоеви од велур, заедно со кожни ленти и потпетица, тие нудат совршена рамнотежа на стил, удобност и наследство на adidas. Нискиот среден EVA и гумениот надворешен ѓон го комплетираат изгледот, внесувајќи ја елеганцијата на современите патики. Спецификација:

 • Женски патики
 • Lifestyle
 • Плиток профил
 • Најлонски горен дел
 • Детали за антилопа
 • Гумен ѓон
 • Со врзување

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер H34594
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.844 MKD
  Заштеда 50%
  3.688 MKD
  Големина
  34
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IC5576
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.113 MKD
  Заштеда 40%
  5.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC5236
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.702 MKD
  Заштеда 30%
  5.288 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HJ7861
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.273 MKD
  Заштеда 40%
  3.788 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HK9654
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.453 MKD
  Заштеда 40%
  4.088 MKD
  Големина
  36

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  6
  7