на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

New Balance Патики U 574
New Balance Патики U 574
New Balance Патики U 574
New Balance Патики U 574
New Balance Патики U 574
New Balance Патики U 574
New Balance Патики U 574
New Balance Патики U 574
New Balance Патики U 574
New Balance Патики U 574
New Balance

New Balance Патики U 574

Код на производ: U574LGTR
7.890 MKD
7.890 MKD
5.523 MKD
Заштеда: 2.367 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44.5
  • 45
  • 45.5
  • 46.5
  • 40.5
  • 41.5
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Бренд New Balance
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U997RPA
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U997RMC
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT302OD
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
10
11
11.5
12
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8