на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance

New Balance Патики W 327

Код на производ: WS327FT
7.490 MKD
7.490 MKD
5.992 MKD
Заштеда: 1.498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 36.5
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 39
  • 40
  • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд New Balance
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BBW550EA
7.432 MKD
Заштеда 20%
9.290 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BBW550BI
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
7.432 MKD
Заштеда 20%
9.290 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5