на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Force 1 Low EasyOn
Nike Патики Force 1 Low EasyOn
Nike Патики Force 1 Low EasyOn
Nike Патики Force 1 Low EasyOn
Nike Патики Force 1 Low EasyOn
Nike Патики Force 1 Low EasyOn
Nike Патики Force 1 Low EasyOn
Nike Патики Force 1 Low EasyOn
Nike Патики Force 1 Low EasyOn
Nike Патики Force 1 Low EasyOn
Nike

Nike Патики Force 1 Low EasyOn

Код на производ: FN0237-102
4.790 MKD
4.790 MKD
4.311 MKD
Заштеда: 479 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28
 • 30
 • 29.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Force 1 '07 EasyOn Kids' универзалните патиките за помлади деца ви нудат можност да ги облекувате немирните малечки и без мака да ги врзувате врвките. Еластичните врвки се надополнети со странични Velcro ремени, така што малите стапала лесно можат да се лизгаат во патиките. Велкро лентата за брзо ослободување ви помага да ги затворите и да го прилагодите вклопувањето. Класичниот дизајн на врвки им овозможува на децата да уживаат во традиционалниот изглед на AF1. Повеќе пена значи поголема удобност. Меката пена под нозете помага да се амортизира секој чекор. Флексибилните жлебови на гумениот ѓон помагаат секој чекор да се чувствува природно. Спецификација:

 • Плиток профил
 • EasyOn врзување
 • Горен дел од перфорирана кожа
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон со кружна шема

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст Мали деца
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ4118-100
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики FV5948-106
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики FV5948-102
  6.111 MKD
  Заштеда 10%
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y