на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 97
Nike Патики Air Max 97
Nike Патики Air Max 97
Nike Патики Air Max 97
Nike Патики Air Max 97
Nike Патики Air Max 97
Nike Патики Air Max 97
Nike Патики Air Max 97
Nike Патики Air Max 97
Nike Патики Air Max 97
Nike

Nike Патики Air Max 97

Код на производ: DR0638-011
7.190 MKD
7.190 MKD
5.752 MKD
Заштеда: 1.438 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28
 • 30
 • 29.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 97 детските универзални патики за тинејџери го носат духот на 90-тите на новите генерации. Добро познатиот дизајн, издржливоста и чувството на одење по облаци се она што ќе ги направи секојдневните активности многу поинтересни. Горниот дел од синтетичка кожа обезбедува издржливост и лесно одржување, а слоевите цврсти материјали околу стапалата ги заменивме со мека ткаена ткаенина и печатени детали. Уште пофлексибилен гумен ѓон спречува лизгање и совршено се прилепува на различни типови на површини. Еластичните врвки и внатрешната еластична лента го олеснуваат облекувањето. Создаден за да привлече внимание, овој модел на одличен начин ќе го истакне модниот стил кон кој се стремите. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластично врзување
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Среден ѓон Air Max
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст Мали деца
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ4118-100
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики FV5948-106
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики FV5948-102
  6.111 MKD
  Заштеда 10%
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y