на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike

Nike Патики Blazer Low Platform

Код на производ: DJ0292-113
6.790 MKD
6.790 MKD
5.432 MKD
Заштеда: 1.358 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Ценети за својата едноставност и удобност, Nike Blazer Low Platform женските lifestyle патики со ниска платформа ја издигнуваат иконата на кошарката. Првично дизајнирани за подобри перформанси на подот, цврстата конструкција обезбедува издржливост која трае. Подигнатиот среден и надворешен ѓон додаваат самодоверба со секој чекор, додека горниот ги задржува елегантните пропорции пренесени од оригиналот. Ретро Swoosh краси плитка силуета која лесно се комбинира со долни делови со различни должини. Гумениот ѓон со шара на рибина коска има одлични својства за држење. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Swoosh лого
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FB8338-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CW4296-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики BQ6472-200
  9.690 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FN6326-001
  8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD1869-114
  7.911 MKD
  Заштеда 10%
  8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ3448-200
  10.390 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ2595-002
  3.951 MKD
  Големина
  5
  6
  7
  8
  9