на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 1 '87
Nike Патики Air Max 1 '87
Nike Патики Air Max 1 '87
Nike Патики Air Max 1 '87
Nike Патики Air Max 1 '87
Nike Патики Air Max 1 '87
Nike Патики Air Max 1 '87
Nike Патики Air Max 1 '87
Nike Патики Air Max 1 '87
Nike Патики Air Max 1 '87
Nike

Nike Патики Air Max 1 '87

Код на производ: FV6605-200
10.890 MKD
10.890 MKD
9.801 MKD
Заштеда: 1.089 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 1'87 се женски lifestyle патика што секој сака да ги поседува. Воодушевувачки и импозантни со впечатливи принтови и текстури, Air Max 1 '87 се додатокот што му треба на секоја облека. Инспирирани од тоа како би изгледала најмодерната продавница за патики, го подигнавме раскошот со топли земјени тонови и неочекувани дезени кои потсетуваат на софистициран тапацир и килими. Од кадифените врвки до свилената црна постава и ледено синиот ѓон, овие патики ја подигнуваат доминацијата на декор на сосема ново ниво. Подготвени да блеснете? Спецификација:

 • Женски патики
 • Со врзување
 • Гумен ѓон
 • Air Max единица
 • Nike Swoosh лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN5434-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CW4296-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CW4296-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики BQ6472-200
  9.690 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FN6326-001
  8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD1869-114
  7.911 MKD
  Заштеда 10%
  8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ3448-200
  10.390 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ2595-002
  3.951 MKD
  Големина
  5
  6
  7
  8
  9