на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Jordan 1 Mid
Nike Патики Jordan 1 Mid
Nike Патики Jordan 1 Mid
Nike Патики Jordan 1 Mid
Nike Патики Jordan 1 Mid
Nike Патики Jordan 1 Mid
Nike Патики Jordan 1 Mid
Nike Патики Jordan 1 Mid
Nike Патики Jordan 1 Mid
Nike Патики Jordan 1 Mid
Nike

Nike Патики Jordan 1 Mid

Код на производ: DQ8425-701
4.490 MKD
4.490 MKD
4.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 27
 • 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan 1 Mid се бебешки патики кои комбинираат добро познат дизајн со нови, свежи бои. Мекиот ѓон обезбедува удобен чекор, а гумениот ѓон обезбедува удобност за секојдневно носење, што му овозможува на вашето малечко да си игра непречено. Јазичето за повлекување на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето. Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Со врзување
 • Среден ѓон од пена
 • Перфорација на горниот дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Бренд Nike
  Возраст За бебе
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики AT3745-130
  3.490 MKD
  Големина
  2C
  3C
  4C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FZ1602-100
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  Големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3285-200
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  Големина
  10.5C
  11.5C
  11C
  12.5C
  12C
  13.5C
  13C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FZ4353-100
  6.741 MKD
  Заштеда 10%
  7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики FV5948-103
  6.790 MKD
  Големина
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики FV5948-105
  6.790 MKD
  Големина
  1.5Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y