на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas

adidas Патики Samba

Код на производ: IG5744
Šifra proizvođača: MCQ87
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Samba се женски lifestyle патики за да го подигнете вашиот стил на следното ниво. Безвременскиот дизајн го освежува класичниот архивски модел. Регуларниот крој обезбедува совршена поддршка за стапалата, додека издржливиот синтетички горен дел и лесниот среден EVA ѓон обезбедуваат целодневна удобност. Класичните детали на adidas Originals го комплетираат изгледот на градските улици и секојдневните истражувања. Овие патики на adidas Samba додаваат модерен пресврт на иконскиот дизајн. Некогаш патики за вежбање, сега верзија направена со мазен кожен горен дел, проѕирен гумен ѓон и врвни материјали. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел
 • adidas 3-Stripes
 • EVA среден ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи