на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas Патики Niteball
adidas

adidas Патики Niteball

Код на производ: IG6142
Šifra proizvođača: NIP59
8.588 MKD
8.588 MKD
6.870 MKD
Заштеда: 1.718 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 45 1/3
 • 41 1/3
 • 42 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Niteball машки патики за секоја пригода. Деталите од превртена кожа го истакнуваат горниот дел од кожата, додека обвивката околу глуждот обезбедува удобен чекор. Ултра лесниот среден ѓон Lightstrike обезбедува удобност додека поминувате низ улиците, додека полупроѕирниот надворешен ѓон привлекува око. Играјте колку сакате. Овие машки кошаркарски патики се дизајнирани за теренот и се подготвени за вашите секојдневни авантури. Цврстиот ѓон го обезбедува држењето што ви треба, додека дизајнот на средината на горниот дел ви овозможува да ја покажете вашата игра. Класичните 3-ленти и суптилно брендирање додаваат допир на улично наследство. Спецификација:

 • Машки патики
 • Кожен горен дел
 • Lightstrike среден ѓон
 • Цврст ѓон
 • adidas брендирање

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IS2939
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.150 MKD
  Заштеда 20%
  5.188 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики BD7633
  6.788 MKD
  Големина
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG6213
  6.109 MKD
  Заштеда 10%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DB3021
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  3
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG1634
  6.109 MKD
  Заштеда 10%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-