на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Astir
adidas Патики Astir
adidas Патики Astir
adidas Патики Astir
adidas Патики Astir
adidas Патики Astir
adidas Патики Astir
adidas Патики Astir
adidas Патики Astir
adidas Патики Astir
adidas

adidas Патики Astir

Код на производ: IG6094
Šifra proizvođača: LZC12
6.788 MKD
6.788 MKD
5.430 MKD
Заштеда: 1.358 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38
 • 38 2/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Astir се женски lifestyle патики кои ви гарантираат лесен комфорт. Овие патики ќе станат ваш разновиден придружник за секоја активност на отворено, додека со својот смел изглед и квалитет ќе ве натераат да бидете забележани и запаметени каде и да ве однесе денот. Со облоги на превртена кожа и синтетички материјали на горниот дел, тие носат автентичен стил инспириран од трендовите од 2000-тите. Горниот дел со отворена мрежа се витка со секој чекор, а средниот EVA ѓон ви овозможува удобност во текот на целиот ден. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • EVA среден ѓон
 • Мрежест горен дел со кожа и синтетички облоги
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер H34594
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.844 MKD
  Заштеда 50%
  3.688 MKD
  Големина
  34

  слични производи