на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики GAZELLE INDOOR
adidas Патики GAZELLE INDOOR
adidas Патики GAZELLE INDOOR
adidas Патики GAZELLE INDOOR
adidas Патики GAZELLE INDOOR
adidas Патики GAZELLE INDOOR
adidas Патики GAZELLE INDOOR
adidas Патики GAZELLE INDOOR
adidas Патики GAZELLE INDOOR
adidas Патики GAZELLE INDOOR
adidas

adidas Патики GAZELLE INDOOR

Код на производ: IG1643
Šifra proizvođača: NLB22
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IR7787
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN5090
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.682 MKD
Заштеда 30%
6.688 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HM1870
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IL2490
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики BD7633
6.788 MKD
Големина
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG6213
6.109 MKD
Заштеда 10%
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DB3021
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
13
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG1634
6.109 MKD
Заштеда 10%
6.788 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8820
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-