на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики CLUB C REVENGE
Reebok Патики CLUB C REVENGE
Reebok Патики CLUB C REVENGE
Reebok Патики CLUB C REVENGE
Reebok Патики CLUB C REVENGE
Reebok Патики CLUB C REVENGE
Reebok Патики CLUB C REVENGE
Reebok Патики CLUB C REVENGE
Reebok Патики CLUB C REVENGE
Reebok Патики CLUB C REVENGE
Reebok

Reebok Патики CLUB C REVENGE

Код на производ: 100074211
6.190 MKD
6.190 MKD
4.333 MKD
Заштеда: 1.857 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 43
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 41
  • 42
  • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IE4537
3.912 MKD
Заштеда 20%
4.890 MKD
Големина
10
10.5
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
Големина
44,5
45
45,5
46
47