на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Gazelle
adidas Патики Gazelle
adidas Патики Gazelle
adidas Патики Gazelle
adidas Патики Gazelle
adidas Патики Gazelle
adidas Патики Gazelle
adidas Патики Gazelle
adidas Патики Gazelle
adidas Патики Gazelle
adidas

adidas Патики Gazelle

Код на производ: IE0429
Šifra proizvođača: NKC55
Prosečna ocena:
7.388 MKD
7.388 MKD
7.388 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Gazelle се женски lifestyle патики кои имаат статус на икона како врвен модел за оние кои ги следат модните трендови. Некогаш наменети за спорт, сега се неопходен дел од секојдневниот стил, комбинирајќи ја едноставноста и елеганцијата. Во оваа верзија, врвната кожа со неутрални тонови го издигнува вашиот стил и лесно се вклопува со мноштвото облеки. Зачекорете гордо во класичните патики adidas Gazelle, дизајнирани да бидат во чекор со вашиот активен живот. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел од кожа од велур
 • Со врзување
 • Плиток профил
 • adidas лого
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Kristina
  Kristina
  21.04.2024. 10:23

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер HE9562
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.248 MKD
  Заштеда 45%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB7404
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4030
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.422 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IU2464
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.790 MKD
  Заштеда 15%
  7.988 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IM9821
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.150 MKD
  Заштеда 20%
  5.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB7406
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IH7496
  7.388 MKD
  Големина
  5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-