на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Campus
adidas Патики Campus
adidas Патики Campus
adidas Патики Campus
adidas Патики Campus
adidas Патики Campus
adidas Патики Campus
adidas Патики Campus
adidas Патики Campus
adidas Патики Campus
adidas

adidas Патики Campus

Код на производ: IF8770
Šifra proizvođača: NJR88
6.788 MKD
6.788 MKD
6.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Campus се машки lifestyle патики кои не само што ги кршат модните правила, туку и ги менуваат. Со свеж изглед на нашиот кампус од 80-тите, овие патики на adidas ја прикажуваат смелата едноставност на најдобар можен начин со чист горен дел од велур и класични 3 ленти. Ажурираните пропорции инспирирани од ерата на скејт во 2000-тите носат автентична, самодефинирана атмосфера во вашиот секојдневен стил. Облечете ги овие патики со низок профил на adidas со класични врвки и блескајте додека шетате низ градските улици. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Горен дел со врвен велур
 • adidas 3-ленти
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IM9407
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер H06666
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер II5763
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.422 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  Големина
  L
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики BD7633
  6.788 MKD
  Големина
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG6213
  6.109 MKD
  Заштеда 10%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DB3021
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  13
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG1634
  6.109 MKD
  Заштеда 10%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-