на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas

adidas Патики ADI2000

Код на производ: IF8832
Šifra proizvođača: NJS05
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Горан
Горан
22.05.2024. 19:43

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики BD7633
6.788 MKD
Големина
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG6213
6.109 MKD
Заштеда 10%
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DB3021
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.788 MKD
Големина
10
10-
3
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG1634
6.109 MKD
Заштеда 10%
6.788 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8820
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-