на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Forum Bold stripes
adidas Патики Forum Bold stripes
adidas Патики Forum Bold stripes
adidas Патики Forum Bold stripes
adidas Патики Forum Bold stripes
adidas Патики Forum Bold stripes
adidas Патики Forum Bold stripes
adidas Патики Forum Bold stripes
adidas Патики Forum Bold stripes
adidas Патики Forum Bold stripes
adidas

adidas Патики Forum Bold stripes

Код на производ: ID3154
Šifra proizvođača: NKD24
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Forum Bold stripes се женски lifestyle патики со став и освежен изглед на класиката. Ова се патики кои ви дозволуваат да го изразите вашиот храбар, смел дух. Приспособувајќи ги претерани дизајни од 80-тите, овој обвновен стил на adidas Forum носи троен велур и тројни 3-ленти. Тие се ретро редизајнирани што не можете а да не ги сакате. Подигнете го вашиот уличен изглед во овие женски кошаркарски патики. Атрактивниот дизајн носи класичен изглед на Форумот со современ пресврт. Со форма инспирирана од кошарката и вграден среден ѓон, ќе ви биде удобно додека ја засилувате играта. Ниската силуета ви дава автентично чувство на подготвеност за улица, подготвени да излезете на теренот или да се соочи со денот. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Со врзување
 • Горен дел од велур
 • Текстилна облога
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер H20410
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IJ9762
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IU2464
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.790 MKD
  Заштеда 15%
  7.988 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC8343
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4030
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.422 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC5236
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.702 MKD
  Заштеда 30%
  5.288 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7