на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Forum Low Cl
adidas Патики Forum Low Cl
adidas Патики Forum Low Cl
adidas Патики Forum Low Cl
adidas Патики Forum Low Cl
adidas Патики Forum Low Cl
adidas Патики Forum Low Cl
adidas Патики Forum Low Cl
adidas Патики Forum Low Cl
adidas Патики Forum Low Cl
adidas

adidas Патики Forum Low Cl

Код на производ: IG3967
Šifra proizvođača: NKF88
Prosečna ocena:
7.388 MKD
7.388 MKD
7.388 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Forum Low Cl се класични женски патики направени во комбинација на материјали кои обезбедуваат супериорна удобност и стил. Облечете еден пар од овие лежерни adidas патики и започнете го денот со стил. Комбинацијата на кожа и велур во горниот дел овозможува удобност и софистициран изглед. Поставата од фротир обезбедува дополнителен слој на пријатна мекост под нозете. Класичниот дизајн на Forum значи дека оваа патика совршено се комбинира со сè, од вашите омилени маици и тексас шорцеви до густо плетени парчиња – разноврсноста е во најдобро издание. Средниот EVA ѓон ви дава лесно амортизирање, додека дизајнерските знаци на горниот дел носат кошаркарска енергија на секој изглед. Уживајте во елегантен изглед кој е совршен и за лежерни денови и за вечери. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Со врзување
 • Горен дел од кожа и велур
 • Фротир поставата
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Arif
  Arif
  12.04.2024. 16:12
  Zadovolni

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HN8329
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC5580
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.632 MKD
  Заштеда 35%
  5.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HK9654
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  Големина
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер HE9562
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.248 MKD
  Заштеда 45%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC8343
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  L

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IH7496
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  6