на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Ozmillen
adidas Патики Ozmillen
adidas Патики Ozmillen
adidas Патики Ozmillen
adidas Патики Ozmillen
adidas Патики Ozmillen
adidas Патики Ozmillen
adidas Патики Ozmillen
adidas Патики Ozmillen
adidas Патики Ozmillen
adidas

adidas Патики Ozmillen

Код на производ: IE5841
Šifra proizvođača: NIS70
6.788 MKD
6.788 MKD
6.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Ozmillen се женски патики за слободоумни мислители кои си ја отвораат сопствената патека. Женските патики на adidas Ozmillen ве носат таму каде што гужвата нема да ве следи. Инспирирани од радикалните патики Ozveego од 90-тите, овие патики со низок профил импресионираат со поделен мрежен јазик, иконска кутија за пети и TPU 3-Stripes со четвртина прозорец. Рефлектирачките прекривки и облогите од мрежа и синтетичка кожа даваат футуристички изглед. Adiplus влошките обезбедуваат непобитна удобност за да можете да го поминете денот во разновиден, енергичен стил. Спецификација:

 • Женски патики
 • Со врзување
 • Мрежест горен дел со синтетички слоеви
 • Adiplus систем на влошките
 • Текстилна облога
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4030
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.422 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IJ9762
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IM9821
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.150 MKD
  Заштеда 20%
  5.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC5580
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.632 MKD
  Заштеда 35%
  5.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HK9654
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  Големина
  36

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IH7496
  7.388 MKD
  Големина
  5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-