на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики AIR FORCE 1 '07 ESS
Nike Патики AIR FORCE 1 '07 ESS
Nike Патики AIR FORCE 1 '07 ESS
Nike Патики AIR FORCE 1 '07 ESS
Nike Патики AIR FORCE 1 '07 ESS
Nike Патики AIR FORCE 1 '07 ESS
Nike Патики AIR FORCE 1 '07 ESS
Nike Патики AIR FORCE 1 '07 ESS
Nike Патики AIR FORCE 1 '07 ESS
Nike Патики AIR FORCE 1 '07 ESS
Nike

Nike Патики AIR FORCE 1 '07 ESS

Код на производ: FJ4146-100
Prosečna ocena:
8.090 MKD
8.090 MKD
8.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Leona
Leona
26.03.2024. 21:10
Pece
Pece
10.03.2024. 16:11

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD5925-010
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер CU4489-063
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
Големина
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер FB7290-281
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:13
Дуксер FB7921-330
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
2XL
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ4160-002
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FJ4146-102
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
6
6.5
7
8
8.5
9
9.5