на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики NIKE FULL FORCE LO
Nike Патики NIKE FULL FORCE LO
Nike Патики NIKE FULL FORCE LO
Nike Патики NIKE FULL FORCE LO
Nike Патики NIKE FULL FORCE LO
Nike Патики NIKE FULL FORCE LO
Nike Патики NIKE FULL FORCE LO
Nike Патики NIKE FULL FORCE LO
Nike

Nike Патики NIKE FULL FORCE LO

Код на производ: FB1362-001
6.790 MKD
6.790 MKD
5.432 MKD
Заштеда: 1.358 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 45
  • 46
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN4545-133
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
Големина
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:13
Дуксер FB7921-330
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
2XL
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FZ4709-104
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU4505-825
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.894 MKD
Заштеда 40%
6.490 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FJ7774-687
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.671 MKD
Заштеда 10%
5.190 MKD
Големина
2XL
L
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ4160-002
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FJ4146-102
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
6
6.5
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4192-001
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
8.790 MKD
Големина
11.5
12
6
6.5
7
8.5
9
9.5