на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики JUMPMAN TWO TREY
Nike Патики JUMPMAN TWO TREY
Nike Патики JUMPMAN TWO TREY
Nike Патики JUMPMAN TWO TREY
Nike Патики JUMPMAN TWO TREY
Nike Патики JUMPMAN TWO TREY
Nike Патики JUMPMAN TWO TREY
Nike Патики JUMPMAN TWO TREY
Nike Патики JUMPMAN TWO TREY
Nike Патики JUMPMAN TWO TREY
Nike

Nike Патики JUMPMAN TWO TREY

Код на производ: DO1925-100
10.390 MKD
10.390 MKD
8.312 MKD
Заштеда: 2.078 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 45.5
  • 47.5
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FZ4709-104
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD5925-010
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5326-133
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.007 MKD
Заштеда 15%
5.890 MKD
Големина
2XL
L
M
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ4160-002
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FJ4146-102
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4192-001
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
6
6.5
7
8
8.5
9
9.5