на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas

adidas Патики SUPERSTAR

Код на производ: IE2303
Šifra proizvođača: MCK76
7.988 MKD
5.592 MKD
5.592 MKD
Заштеда: 2.396 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 29.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR се ретро машки lifestyle патики направени од издржлив материјал CORDURA®. Овие патики даваат безвременски стил повеќе од педесет години. Од обликот на школка во пределот на прстите до назабените аdidas ленти, овие патики остануваат иконски. Овој пат, класичниот изглед е освежен со издржлив CORDURA® горен дел, за добра енергија во сите сезони. Земјените тонови и ретро гумениот ѓон ја носат естетиката. Време е да излезете и да ги соберете есенските лисја.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од CORDURA®
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Беж
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HM2494
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.172 MKD
  Заштеда 40%
  5.288 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HL9250
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.052 MKD
  Заштеда 40%
  5.088 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM4496
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.001 MKD
  Заштеда 30%
  4.288 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM4489
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики H03472
  Цена 7.388 MKD
  Големина
  7-
  8
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG6213
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DB3021
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  7
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG1634
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9-