на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike

Nike Патики Dunk Low

Код на производ: DH9756-600
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Dunk Low се детски lifestyle патики за мали деца. Легендарните кошаркарски патики од осумдесетите се враќаат со супер издржлива конструкција и уште поинтересен дизајн. Вистинската и синтетичка кожа во горниот дел нежно ги обвиткува вашите стапала и им дава целосна поддршка за вашиот безбеден чекор. Мекиот дел под стапалото обезбедува одлично амортизирање. Перфорациите на горниот дел во пределот на прстите даваат одлично дишење и ги одржуваат вашите стапала свежи. Овие детски патики лесно ќе ви го придружуваат денот од утро до вечер и ќе бидат вашиот најшарен сојузник во вашите мали и големи детски авантури. Гумениот ѓон совршено се вклопува и дава сигурност на мал чекор.
Спецификација:

 • Детски патики за деца
 • Оригинална и синтетичка кожа во горниот дел
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Перфорации во горниот дел
 • Лого Nike
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст Мали деца

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Elena
  Elena
  17.03.2024. 17:07

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 85B781-023
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 35%
  2.790 MKD
  Големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-103
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  5Y
  7Y