на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
Vans Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
Vans Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
Vans Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
Vans Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
Vans Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
Vans Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
Vans Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE
Vans

Vans Патики KNU SKOOL NAVY/TRUE WHITE

Код на производ: VN0009QCNWD
Prosečna ocena:
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Боја Тегет
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Burim Beshiri
Burim Beshiri
17.03.2024. 20:19
Dobra usluga

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A45CKBLK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A49SNF3X
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.193 MKD
Заштеда 30%
5.990 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A456BY28
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
Големина
2XL
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A5KDTY7Y
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.053 MKD
Заштеда 30%
5.790 MKD
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A456BK1O
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
Големина
L
M

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0007P2Y9H
Цена 4.403 MKD
Заштеда 30%
6.290 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0009QCB9M
Цена 4.472 MKD
Заштеда 20%
5.590 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A7TNLLV2
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 4.193 MKD
Заштеда 30%
5.990 MKD
Големина
39
40.5
42
43
44
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0007P2TWB
Цена 5.032 MKD
Заштеда 20%
6.290 MKD
Големина
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
47