на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike Патики Air Jordan 1 Low
Nike

Nike Патики Air Jordan 1 Low

Код на производ: DC0774-061
Prosečna ocena:
8.990 MKD
8.990 MKD
8.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Jordan 1 Low се секогаш модерни и свежи патики за женски lifestyle патики. Тие ви обезбедуваат препознатлив стил со малку историја и наследство на Jordan со целодневна удобност. Изберете ја вашата боја и прошетајте низ градот во патики направени од врвна мешавина на материјали со единица за воздух во петицата. Нивниот горен дел е изработен од врвна мешавина од кожа и синтетички материјали. Единицата за воздух во петицата ви обезбедува лесно амортизирање што е сензација со генерации. Препознатливите детали како логото на Wings на петицата, дизајнот на Jumpman на јазикот и „23“ на врвките на јазикот им даваат на овие патики иконски изглед. Перфорациите во пределот на прстите обезбедуваат одлично дишење. Патиките се со плиток профил и класични врвки.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од кожа и синтетички материјали
 • Перфорација во пределот на прстите
 • Air единица во петицата
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  suzana
  suzana
  09.02.2024. 16:05

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер DQ5860-675
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 20%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4458-277
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.373 MKD
  Заштеда 35%
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FQ7042-104
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.832 MKD
  Заштеда 20%
  4.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ2530-300
  6.790 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV3808-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5