на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike

Nike Патики Dunk Low

Код на производ: FN6969-025
5.190 MKD
5.190 MKD
5.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 12.5C 30 18
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Nike Dunk Low се lifestyle патики за мали деца. Вашето малечко ќе блесне како вистинска ѕвезда во моделот Dunk Low. Оваа верзија има лого Swoosh и ремен за грб што ја менува бојата кога е изложен на УВ светлина, обезбедувајќи забава на сонце со секој чекор. Издржливата кожа помага да се задржат овие патики на место за време на играта, додека гумениот ѓон им дава на стапалата потребната влечна сила за да трчаат, да скокаат и да играат среќно во текот на целата година. Спецификација:

 • Патики за мали деца
 • Со врзување
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел
 • Плиток профил

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Возраст Мали деца
  Бренд Nike
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 85B781-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.790 MKD
  Големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV5456-106
  Цена 4.490 MKD
  Големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DH2933-111
  Цена 5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CJ4092-002
  Цена 7.790 MKD
  Големина
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BQ5453-100
  Цена 3.190 MKD
  Големина
  10C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FQ4118-001
  Цена 7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DA3199-004
  Цена 8.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y