на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA

Код на производ: IF7683
Šifra proizvođača: MAT40
7.988 MKD
5.592 MKD
5.592 MKD
Заштеда: 2.396 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
 • 6- 40 25
 • 7 40 2/3 25.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

adidas Superstar Bonega 2B е женска lifestyle патика која го слави бестрашниот израз. Останувајќи верни на своите корени, овие патики го задржуваат иконскиот гумен горен дел, притоа внесувајќи нов изглед со изменети пропорции. Нерамнините и жлебовите што го истакнуваат приспособениот дизајн на средниот ѓон на платформата им даваат на овие патики безвременски изглед. Мемориската технологија што се користи во внатрешноста на оваа патика обезбедува удобно вклопување. Овие патики се направени од природни и обновливи материјали како дел од патувањето кон дизајнирање за ограничени ресурси и помагање да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Горен дел изработен од кожа
 • Внатрешност со мемори пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Зелена
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB5912
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.791 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер II8040
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.211 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер H20410
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.955 MKD
  Заштеда 60%
  4.888 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер IJ9771
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.301 MKD
  Заштеда 30%
  3.288 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB7406
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.791 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  Цена 5.171 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-