на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Force 1 Low
Nike Патики Force 1 Low
Nike Патики Force 1 Low
Nike Патики Force 1 Low
Nike Патики Force 1 Low
Nike Патики Force 1 Low
Nike Патики Force 1 Low
Nike Патики Force 1 Low
Nike Патики Force 1 Low
Nike Патики Force 1 Low
Nike

Nike Патики Force 1 Low

Код на производ: FJ3484-101
Prosečna ocena:
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Force 1 Low се детски патики lifestyle. Иако создадени во осумдесеттите години на минатиот век како кошаркарски патики, овие патики го пронајдоа патот од производителот до игралиштето и со години се модна икона. Мазната и издржлива кожа е направена да издржи многу игри на кошарка, но и играње на трева, песок... Гумениот ѓон обезбедува држење без разлика на површината. Влошките од пена ја зголемуваат удобноста, правејќи трчање, скокање и играње поудобно.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Возраст Мали деца
  Бренд Nike
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Artin Spahiju
  Artin Spahiju
  15.02.2024. 16:40
  Супер производ и брзо доставување

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 85B781-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.674 MKD
  Заштеда 40%
  2.790 MKD
  Големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV5456-106
  Цена 4.490 MKD
  Големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CJ4092-002
  Цена 5.453 MKD
  Заштеда 30%
  7.790 MKD
  Големина
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BQ5453-100
  Цена 3.190 MKD
  Големина
  10C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FQ4118-001
  Цена 5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DA3199-004
  Цена 8.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y